Ponúkame doplnkový tovar ako napr.:

Zoznam doplnkového tovaru vo formáte XLS na stiahnutie. Ceny na vyžiadanie emailom na partilova@bioservis.sk alebo telefonicky na 0905 757 309.

NOVINKA ESTROTECT Breeding Bullseye™

Novonavrhnutý ESTROTECT™ Breeding Indicator prináša patentovanú technológiu Breeding Bullseye (Býčie oko), ktorá indikuje, kedy sú kravy pripravené na pripúšťanie, pomáha potvrdiť teľnosti a umožňuje presné načasovanie pripúšťacích protokolov!

Starostlivo navrhnuté indikátory Breeding Bullseye odstraňujú odhady z programu pripúšťania. Je to jednoduché, keď je Breeding Bullseye – alebo ekvivalentná časť povrchu – zošúchaná, je čas pripúšťať!

Vedecky overené, dokážu zvýšiť potvrdené teľnosti až trojnásobne! Jediný produkt na trhu overovaný na univerzitách. Široké možnosti využitia, včítane detekciu ruje, optimálneho načasovania pripúšťacích protokolov, a identifikácie potencionálnych embryonálnych strát.

Overená účinnosť
ESTROTECT™ Breeding Indicators využívajúce technológiu Býčie oko sú precízne navrhnutý, ekonomický a ľahko použiteľný nástroj, ktorý odporúčajú aj odborníci. Počas jedného cyklu stačí použiť jeden indikátor.

tab-estrotect

Taký dobrý ako býk
ESTROTECT™ Breeding Indicatory pomáhajú farmárom identifikovať zvieratá v čase s maximálnou šancou na zabreznutie. Ako príklad môžeme použiť test, ktorý sa uskutočnil v Brazílii, počas horúceho a vlhkého obdobia.

Výsledky z grafu 1 ukazujú, že u kráv, ktoré mali 50 a viac percent z povrchu indikátora zošúchané bola výrazne vyššia pravdepodobnosť že zabreznú. Graf 2 ukazuje detailnejšie výsledky tohto testu.

graf-estrotect

Letáky

thumb-estrotect1